LODFIBER 20M LC-LC Patalpų Šarvuotos Singlemode 8 Sruogos, Fiber Optic Patch Kabelis Laido 9/125

€91.30

SKU: o537
Kategorija: didmeninė
Dalis socialinės žiniasklaidos:

Žymos: volvo v40 sėdynė rankenėlę, šortai suede tuščiaviduriai, moteriški anglies kojinės, šortai vasarą karoliukai, moteriški susagstomi megztiniai za, lipdukai motocuston, womens cardigan ju, stebėjimo suknelė ritininės, lipdukai moto kelio.

20M LC-LC Patalpų Šarvuotos Singlemode 8 Sruogos, Fiber Optic Patch Kabelis Laido 9/125

20M LC-LC Patalpų Šarvuotos Singlemode SM 8 Sruogos, Fiber Optic Patch Kabelis Laido

Pateikiama: 1 vnt

Jungties Tipas: LC/UPC-LC/UPC

Atstumas: 20 M

Kryptys: 8cores(8 Sruogos)

Šerdies Apvalkalo Skersmuo: Singlemode 9/125

Apvalkalu: Vidaus Patalpų Šarvuotos, Mėlynos Spalvos Apvalkalu.

Jungtys: Vyras vyro

Modelio Numeris 20M-LC-IN8Strands
Prekės Pavadinimas LODFIBER

Parašykite savo atsiliepimą!


Jums taip pat patiktų

Išpardavimas 2vnt 1 pora 10/100M Optinio Pluošto Media Converter Singlemode Vieno Pluošto SC Uosto, 25 KM su Vidaus elektros Energijos Tiekimo

2vnt 1 pora 10/100M Optinio Pluošto Media Converter Singlemode Vieno Pluošto SC Uosto, 25 KM su Vidaus elektros Energijos Tiekimo
Htb-3100ab Optinio Pluošto Media Converter Produkto Aprašymas: HTB - 3100ab vienos rūšies vieno pluošto transiveris produktas gali išsaugoti pusė pluošto, duomenis dėl vieno pluošto ir 10/100 m normą, priimti ir siųsti, kur optinio pluošto išteklių yra labai taikoma. Produkto

€13.84
Išpardavimas Kišeninis šviesolaidiniai šviesos šaltinis JOINWIT JW3109 1310/1550nm FC/PC jungtis

Kišeninis šviesolaidiniai šviesos šaltinis JOINWIT JW3109 1310/1550nm FC/PC jungtis
Kišeninis šviesolaidiniai šviesos šaltinis JOINWIT JW3109 1310/1550nm FC/PC jungtis Optinio Pluošto Galios Matuoklis VD308A - Savybės JW3109 Nešiojamą Šviesos Šaltinis yra skirtos optimaliam naudojimui su JW3208 Optinės Galios Matuoklis matavimo optinis nuostolis, tiek vienos

€57.81
Išpardavimas DEVISER Digital & Analog TV Signalo Analizatorius DVB-C/C2, DVB-T/T2, DVB-S/S2 Palydovinio ryšio Analizė Metrų S7200 ( ATSC ir ISDB-Tb Variantas)

DEVISER Digital & Analog TV Signalo Analizatorius DVB-C/C2, DVB-T/T2, DVB-S/S2 Palydovinio ryšio Analizė Metrų S7200 ( ATSC ir ISDB-Tb Variantas)
S7200 TV Signalo Analizatorius ( ATSC ir ISDB-Tb Variantas) Daugiau informatikon , prašome laisvai susisiekti su mumis ,Ačiū 1) Mes priimame Alipay , Vakarų Sąjunga, TT.Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO. 2) Mokėjimas

€1 991.95
Išpardavimas 8PCS SC/APC -SC/APC OM3 Jumper Fiber Optic Patch Cord, 10G 50/125 Pluošto Kabelio Multimode Simplex Optinis Megztinis

8PCS SC/APC -SC/APC OM3 Jumper Fiber Optic Patch Cord, 10G 50/125 Pluošto Kabelio Multimode Simplex Optinis Megztinis
SKELBIMAS: 1.Pirkėjas yra atsakingas už muitų ir vietos importo mokesčius ir pan.Kaina čia ne apima paskirties mokestį pirkėjo pusėje. 2.Svarbu!!!Gerbiami Brazilija klientas, prašome palikti savo CPF ar CNPJ skaičius po užsakymo pateikimo 3.Kai sepcial šalyse,

€18.72
Išpardavimas Nemokamas pristatymas huawei 16 uosto epon sąsaja valdybos EPFD H802EPFD su PX20+ SFP modulis naudoti MA5680t MA5683T MA5608T

Nemokamas pristatymas huawei 16 uosto epon sąsaja valdybos EPFD H802EPFD su PX20+ SFP modulis naudoti MA5680t MA5683T MA5608T
Nemokamas pristatymas huawei 16 uosto epon sąsaja valdybos EPFD H802EPFD su PX20+ SFP modulis naudoti MA5680t MA5683T MA5608T Specifikacija: EPFD visiškai įrengtas, su 16 šviesos modulis, yra 16 uosto OLT EPON sąsaja valdybos, ir terminalo ONT įrenginys pasiekti EPON paslaugų prieiga. EPFD

€821.68
Išpardavimas Muto Foto Aparatas CR Diržo Muto 8000 1604 900 Lėtėjimas Diržas

Muto Foto Aparatas CR Diržo Muto 8000 1604 900 Lėtėjimas Diržas
Muto Foto Aparatas CR Diržo Muto 8000 1604 900 Lėtėjimas Diržas Pastaba: Dėl Produkto Kainos Ir Konkrečių Sąlygų, Prašome Susisiekti Su Mumis Prieš Perkant Patarimai, kurie padės Brazilija pirkėjų, jei pasirinksite Express pristatymas, kaip FED DHL, UPS ir T.t.P nuomos suteikia

€31.54
Išpardavimas Nemokamas Pristatymas 3pcs/daug FTTH Kabelis Striptizo Optinio Pluošto Įrankis CFS-2 Optinio tinklo Skirstytuvo

Nemokamas Pristatymas 3pcs/daug FTTH Kabelis Striptizo Optinio Pluošto Įrankis CFS-2 Optinio tinklo Skirstytuvo
Nemokamas Pristatymas 3pcs/daug FTTH Kabelis Striptizo Optinio Pluošto Įrankis CFS-2 Optinio tinklo Skirstytuvo Savybės * naudojamas išpardavimas 125um 250um optinio pluošto dangos sluoksnis * 1.98 mm angos viršuje gali būti naudojama išpardavimas uodegos pluošto išorinis apvalkalas *

€19.09
Išpardavimas YJ-350A Yj-350C -70~+6dBm arba -50~+26dBm Nešiojamą Mini Optinės Galios Matuoklis

YJ-350A Yj-350C -70~+6dBm arba -50~+26dBm Nešiojamą Mini Optinės Galios Matuoklis
YJ-350A Yj-350C -70~+6dBm arba -50~+26dBm Nešiojamą Mini Optinės Galios Matuoklis Apžvalga: Mini optinė galios matuoklis yra kompaktiškas ir lengvai naudojamas testavimo priemonė optinio pluošto tinklų, kuris gali būti naudojamas absoliutus optinės galios matavimus, taip pat santykinių

€17.60 €16.18
Išpardavimas (2vnt/Lot) Suderinamas GLC-SX-MMD SFP SX 850nm 550m 1,25 G SFP Optiniai, vienalaikio Dvipusio ryšio radijo stotelė su LC DOM

(2vnt/Lot) Suderinamas GLC-SX-MMD SFP SX 850nm 550m 1,25 G SFP Optiniai, vienalaikio Dvipusio ryšio radijo stotelė su LC DOM
(2vnt/Lot) Suderinamas GLC-SX-MMD SFP SX 850nm 550m 1,25 G SFP Optiniai, vienalaikio Dvipusio ryšio radijo stotelė su LC DOM Small Form Factor Pluggable (SFP) siųstuvai-imtuvai yra suderinama su Small Form Factor Pluggable Multi-Gavimo Sutartį (MSA).Jie tuo pačiu metu laikytis Gigabit Ethernet,

€17.42
Išpardavimas Optinio pluošto kilpinės jungties Linijos Atgal LC/APC Singlemode SM GoodFtth 10vnt/daug

Optinio pluošto kilpinės jungties Linijos Atgal LC/APC Singlemode SM GoodFtth 10vnt/daug
Optinio pluošto kilpinės jungties Linijos Atgal LC/APC Singlemode SM GoodFtth 10vnt/daug

€42.70
Išpardavimas AVAGO AFBR-703ASDZ-E2 Multi-mode Module SFP-10G-850nm

AVAGO AFBR-703ASDZ-E2 Multi-mode Module SFP-10G-850nm
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai?Daugiau dalių numeriai?Citata BOM?Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.Dλkojame uώ SeeMe Technology

€29.42 €26.19
Išpardavimas FTTH JiLong KL-360E Optinio Pluošto sintezės splicer sujungimas mašina su 9s jungimo metu 15s šildymo metu nemokamas pristatymas

FTTH JiLong KL-360E Optinio Pluošto sintezės splicer sujungimas mašina su 9s jungimo metu 15s šildymo metu nemokamas pristatymas
Originalus JILONG KL-360E Sintezės Splicer Kit w/ Pluošto Cleaver Core Derinimas empalmador de fusión óptica de fibra * Laivų 24 Valandų per Fedex express * -- Ateiti Su Kalibravimo Sertifikatu ir Bandymo Ataskaita -- Ateina Su 1 Metų Garantija -- Ateiti Su KF-52 NAUJŲ Pluošto

€1 160.31 €1 137.10
Išpardavimas GPON OLT - 34060841 c + + KLASĖ c + + OM5052 šviesos modulis kitų perdirbimas

GPON OLT - 34060841 c + + KLASĖ c + + OM5052 šviesos modulis kitų perdirbimas
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai?Daugiau dalių numeriai?Citata BOM?Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami tocontact SeeMe paslaugos.

€38.89
Išpardavimas Aukštos Tikslią Optinio tinklo Testeris Raudona Lazerio Šviesos Optinio tinklo Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius Tikrintuvas VFL Stiprus lazerio 20KM-- Sidabrinė

Aukštos Tikslią Optinio tinklo Testeris Raudona Lazerio Šviesos Optinio tinklo Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius Tikrintuvas VFL Stiprus lazerio 20KM-- Sidabrinė
Numatytasis sidabrinė , jei jums reikia kitos spalvos, prašome palikti laiškus. Siuntos&Mokėjimo: 1. Mes vežamos sklypą 1-3 dienas po to, kai jūs padarė mokėjimo. Ir šiuos mokėjimo formas yra priimtini, Outlet-Factory.today: Kredito kortelę, TT, Western Union ir Qiwi

€33.34 €25.67
Išpardavimas LODFIBER 150M ST-ST Lauko Šarvuotos 10G OM3 MM 6 Sruogos Fiber Optic Patch Kabelis Laido

LODFIBER 150M ST-ST Lauko Šarvuotos 10G OM3 MM 6 Sruogos Fiber Optic Patch Kabelis Laido
150M ST-ST Lauko Šarvuotos 10G OM3 MM 6 Sruogos Fiber Optic Patch Kabelis Laido 150M ST-ST Lauko Šarvuotos 10G OM3 Multimode 6 Sruogos Fiber Optic Patch Kabelis Laido Pateikiama: 1 vnt Jungties Tipas: ST/UPC-ST/UPC Atstumas: 150 Metrų Kryptys: 6 Kryptys Šerdies

€232.39
Išpardavimas TT-03 Didelio tikslumo optinių skaidulų cleaver Didelio tikslumo optinių skaidulų cutter Optinio pluošto pjovimo peilis

TT-03 Didelio tikslumo optinių skaidulų cleaver Didelio tikslumo optinių skaidulų cutter Optinio pluošto pjovimo peilis
TT-03 Didelio tikslumo optinių skaidulų cleaver Didelio tikslumo optinių skaidulų cutter Pjovimo peilis Funkcijų Superhard žaliavos, importuojamos silicio plieno, kietumas didesnis nei> HV450, aukštos kietumas.Importuotų CNC apdirbimo centrų, precizinis mechaninis apdirbimas, didelio tikslumo.Naudojant

€64.74
Išpardavimas 656ft Lauko Šarvuotos 200Meters FC-SC Simplex fc/sc 9/125 OS1 3.0 mm Singlemode Fiber Optic Patch Kabelis Laido Jumper fc prie pk

656ft Lauko Šarvuotos 200Meters FC-SC Simplex fc/sc 9/125 OS1 3.0 mm Singlemode Fiber Optic Patch Kabelis Laido Jumper fc prie pk
656ft Lauko Šarvuotos 200Meters FC-SC Simplex fc/sc 9/125 OS1 3.0 mm Singlemode Fiber Optic Patch Kabelis Laido Jumper fc prie pk Metalo šarvai, stiprus atsparumas tempimui! Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. 100% naujos medžiagos

€106.24